NAZWA OPIS ZDJĘCIE
zmywacz -1 Agresywny, antystatyczny zmywacz do odtłuszczania i usuwania kleju po foliach samoprzylepnych na tworzywach sztucznych i innych materiałach stosownych do produkcji szyldów, reklam itp. Opakowanie 1,2 l
 
płyn czyszczący 1l Alkohol izopropylowy do czyszczenia i odtłuszczania powierzchni przed klejeniem.  
płyn do montażu Płyn ułatwiający nakładanie folii samoprzylepnych. Rozpuszcza klej powodując poślizg. Ulatnia się szybko i równomiernie z całej powierzchni. Nie ześlizguje się (szczególnie z pionowych powierzchni) i nie trzeba czekać na odparowanie jak to ma miejsce w przypadku stosowania wody z detergentami. Bazuje na wodzie destylowanej. Jest w 100% lotny. Detergenty natomiast pozostają pod folią powodując jej starzenie.
Opakowanie 1l bez aplikatora.
 
easy mount Płyn ułatwiający montaż folii bezbarwnych typu stone protect. Rozpuszcza klej powodując poślizg. Opakowanie 5l.  
sprey czyszczący 3M Preparat służy do odtłuszczania i oczyszczania powierzchni przeznaczonych do klejenia  
cleaner and adhesive remover Płyn do czyszczenia powierzchni i usuwania kleju starego kleju.
Butelka 1l.
 
Lacquer Sealant Płyn uszczelniający krawędzie folii, do stosowania przy aplikacji folii do zmiany koloru karoserii, w trudno dostępnych miejscach. Zalecany do głębokich przetłoczeń, krawędzi i miejsc narażonych na podrywanie się folii. Opakowanie 250 ml.  
Primer 94 Podkład pod dowolną folię graficzną, zwiększający siłę klejenia. Zalecany do głębokich przetłoczeń, krawędzi i miejsc narażonych na podrywanie się folii. Opakowanie 950 ml.  
 Easy Wrap Płyn ułatwiający nakładanie folii samoprzylepnych do zmiany koloru karoserii z pełnym klejem. Opakowanie 1l.  
wosk do karoserii Wosk pomocny przy aplikacji folii do zmiany koloru karoserii.  

Zmienkolor.pl

ul.Słupska 45, 60-458 Poznań

Monika Żuchowska
tel. +48 61 849 88 83
mob. +48 661 515 515
zmienkolor[at]zmienkolor.pl
monika[at]zmienkolor.pl

Wyświetl większą mapę