NAZWA OPIS ZDJĘCIE
nożyk S/20 Uniwersalny nóż z ostrzem segmentowym o szerokości 9mm przeznaczony do cięcia folii, stalowy korpus z żółtą końcówką z tworzywa do odłamywania segmentów  
nożyk SVR-2 Luksusowy nóż wykonany w całości ze stali nierdzewnej z nierdzewnym ostrzem oraz suwakiem wyposażonym w automatyczną blokadę ostrza Auto-Lock. Metalowy suwak do odłamywania zużytych segmentów. Ostrze ze stali nierdzewnej ABS-10.
 skalpel AK-3 Nóż do precyzyjnego cięcia papieru, folii, kartonu wysoko ceniony przez modelarzy, plastyków i grafików. Opakowanie zawiera 30 ostrzy KB-3.  
 ostrza zapasowe ASB-10 Standardowe ostrze OLFA o szerokości 9mm. Ze stali nierdzewnej, opakowanie zawiera 10 ostrzy w plastikowym pudełku  
 ostrza zapasowe DKB-5 Kąt 30º pozwala na bardzo precyzyjne cięcie (jak skalpelem). Wykonane ze stali nierdzewnej. Opakowanie zawiera 5 ostrzy w etui z tworzywa sztucznego.  
 ostrza zapasowe SAB-10 Kąt 30º pozwala na bardzo precyzyjne cięcie (jak skalpelem). Wykonane ze stali nierdzewnej. Opakowanie zawiera 10 ostrzy w plastikowym pudełku.  
 ostrza zapasowe ASBB-10 Czarne ostrza o podwyższonej twardości stali, zdolność przecinania wyższa o 25% od standardowych (srebrnych). Świetnie sprawdzają się wśród profesjonalistów i wszystkich wykonujących prace wymagające uzyskania perfekcyjnej, gładkiej krawędzi cięcia. Opakowanie zawiera 10 ostrzyw plastikowy pudełku.  
 ostrza zapasowe KB-3 Mały kąt wierzchołkowy pozwala na precyzyjne wycinanie tym ostrzem nawet najmniejszych elementów. Dostarczane jest w plastikowej fiolce z pojemnikiem na stępione ostrza. Opakowanie zawiera 30 ostrzy.  
 miara 5m Zwijana miara w plastikowym opakowaniu wykonana z tworzywa. Wymiary 5mx19mm.  
 steel-ruler 30cm Stalowa miarka do dokładnego cięcia folii, giętka, Długość 30cm.  
 steel-ruler 50cm Stalowa miarka do dokładnego cięcia folii, giętka, Długość 50cm.  

Zmienkolor.pl

ul.Słupska 45, 60-458 Poznań

Monika Żuchowska
tel. +48 61 849 88 83
mob. +48 661 515 515
zmienkolor[at]zmienkolor.pl
monika[at]zmienkolor.pl

Wyświetl większą mapę